Instalacje elektryczne

Awaria elektryczna, potrzebny elektryk

Gdy brakuje prądu to przyjeżdżamy na diagnozę elektryczną i usunięcie usterki elektrycznej. Na miejscu wymieniamy gniazdka elektryczne, łączniki elektryczne, bezpieczniki, naprawiamy rozdzielnice elektryczne, wymieniamy przewody, znajdujemy przerwy w dostawie prądu, wymieniamy zasilacze do LED.Instalacje elektryczne wykonujemy w mieście Jelenia Góra, Wrocław, Bolków, Legnica, Karpacz, Szklarska Poręba, Jawor, Kamienna Góra i okolice. Elektrycy w Naszej firmie montują gniazdka elektryczne 230V, gniazda siłowe 400V, łączniki oświetlenia, łączniki schodowe, łączniki krzyżowe, łączniki świecznikowe do załączania lamp i pasków led. Oświetlenie zewnętrzne wykonujemy na elewacji budynku, w ogrodzie, ogrodzeniu. Pracę zaczynamy od położenia okablowania w bruzdach. Nasi elektrycy układają kable w rurkach, peszlu, arocie, korytach PCV lub drabinkach metalowych.

Nasze instalacje są bezpieczne zawsze używamy uziemienia ochronnego wraz użyciem wyłączników różnicowoprądowych i zabezpieczeń nadprądowych. Do prac elektrycznych używamy markowych i certyfikowanych produktów marki Wago, Eaton, Schneider, Mean well.

Zasilanie elektryczne domów, apartamentów, mieszkań lub obiektów przemysłowych zaczynamy od położenia wewnętrznej linii zasilającej w ziemi, napowietrznie, na elewacji budynku lub w ścianach od złącza kablowego przygotowanego przez dostawcę energii.