O nas

Sprawimy że twój dom zacznie myśleć

ELECTROSYSTEMS.PL — Elektryk z Wrocławia

10lat

Doświadczenia

2lata

Gwarancji

132

Projekty

ELECTROSYSTEMS.PL — Elektryka Wrocław. Poznaj nas i naszą ofertę

Wykonujemy instalacje elektryczne na terenie Jeleniej Góry, Wrocławia, Legnicy, Bolkowa, Karpacza, Szklarskiej Poręby i Jawora.

Nasi elektrycy wykonują instalacje elektryczne, kamery, monitoring dla bezpieczeństwa osób i mienia. Używamy do tego kamer typu bullet do monitoringu IP. Warto wspomnieć, że kamery kopułkowe są wandaloodporne.

W inteligentnym budynku instalujemy systemy alarmowe zbudowane na czujkach PIR, czujkach dymu, czujkach dualnych, czujkach mikrofalowych, sygnalizatorze zewnętrznym, manipulatorze i to wszystko jest sterowane z aplikacji mobilnej.

Montaż lamp lub instalacja oświetlenia w budynku realizujemy kompleksowo od zawieszenia lampy wewnątrz budynku po instalacje lamp na elewacji czy oświetlenia ogrodowego.

Zobacz, w czym pomoże Ci elektryk z Wrocławia. Zamów nasze usługi

ELECTROSYSTEMS.PL każdego zmaga się z różnymi problemami wymagającymi od nas nowoczesnych rozwiązań i nieszablonowego podejścia. Wciąż trzymamy rękę na pulsie śledząc postępy w branży i ciągle się udoskonalając.

Podczas projektowania instalacji typu smart home skupiamy się na sterowaniu każdym odbiorniku elektrycznym, czyli możemy sterować oświetleniem, gniazdami 230V, telewizorami, nagłośnieniem, tworzeniem scen, roletami, zasłonami, ogrzewaniem, podlewaniem ogrodu, bramą garażową, furtką, drzwiami wejściowymi, kinkietami, rekuperacją i wieloma innymi odbiornikami elektrycznymi.

Poznaj naszą ofertę i zobacz, w czym możemy Ci pomóc.

Dajemy gwarancję na wszystkie nasze usługi!

Sprawimy, że Twój dom zacznie myśleć

Co może zrobić dla Ciebie ELECTROSYSTEMS.PL? 

Zobacz ofertę elektryków z Wrocławia

Inteligenty budynek to cała gama urządzeń, czujników światła, deszczu, wiatru, otwarcia okna, które w sposób ekonomiczny zarządzają budynkiem do zmniejszenia rachunków za prąd i prowadzą do komfortu życia potencjalnego użytkownika.

Systemy alarmowe to bardzo dobre zabezpieczenie domów na wypadek włamania i napadu. Nasze rozwiązania to prostota obsługi, szeroka gama funkcji, bogate możliwości konfiguracyjne oraz niezawodna jakość, tego rodzaju systemy są bardzo często wybierane przez wielu z naszych klientów.

Kino domowe, amplitunery, kolumny, okablowanie i głośniki — to wszystko stworzy dźwięk dla najbardziej wymaganego klienta. Chętnie podłączymy zestaw od A do Z.

Sterujemy dowolnym źródłem światła, wykonamy regulacje jasności i koloru, łagodny start, tworzymy sceny świetlne i pomiar mocy. A to tylko część naszych możliwości.

ELECTROSYSTEMS.PL: usługi elektryczne we Wrocławiu

Zobacz, jak ocenili nas nasi Klienci 

Electro Systems Bartosz Nowak chętnie pozna Twoją opinię. Zamieść ją w profilu naszej firmy. https://g.page/electro-Systems-jelenia-gora/review?nr

ELECTROSYSTEMS.PL zaprasza do współpracy

Nasi partnerzy